Anmäl ditt barn till vårens digitala aktiviteter här!

Anmäl ditt barn till Draget digitalt! KLICKA HÄR! Det räcker att anmäla en gång för att komma med på mail-listan. Varje gång vi har Draget skickas det ut en zoom-länk. Länken skickas till den angivna mailadressen samma dag som Draget är. Det är bra om vuxna finns i närheten ifall tekniken skulle krångla, annars är det barnen som ska sitta framför skärmen. Draget är för barn mellan åk1-åk6. Välkomna! Fredagar jämna veckor kl 17-ca18.30.

Anmäl ditt barn till Digital söndagsskola! KLICKA HÄR! Det räcker att anmäla sig en gång för att komma med på mail-listan. Länken skickas till den angivna mailadressen under fredag eftermiddag. Om du anmäler dig senare får du gärna höra av dig till 073-5194592 för att få aktuell länk. Det är bra om vuxna finns i närheten ifall tekniken skulle krångla, annars är det barnen som ska sitta framför skärmen.
Tiderna för digital Söndagsskola är varje söndag:
9.30-10.00 För barn 8-9år.
10.00-10.30 För LARGE-gruppen, 10år och äldre.

Vi vill uppdatera våra listor över telefonnummer och adresser! Fyll gärna i era kontaktuppgifter! KLICKA HÄR!

Nyheter